Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Uteklo to rychle, stejně jako víkend

Konference Tepny domu (TD) 2017 proběhla ve 2 dnech. Dva dny jsou jako víkend. Utečou Vám velmi rychle, bavíte se a nestresujete. Ani se nestihnete otočit, a už abyste se vraceli v pondělí do práce. Vzhledem k podobnosti časového úseku konference TD, jsem si myslela, že celá akce bude probíhat podobně… Bylo to tak?

Copak se Vám někdy stalo, že byste se na víkend v září začali připravovat již v zimě minulého roku? Že byste během víkendu vyslechli na 360 minut přednášek z oblasti ekonomického a bezpečného bydlení? Zapojili se do diskuzí trvajících na 6 600 sekund? Setkali se s odborníky a vyslechli jejich tipy a rady? Hádám, že ne.

V těchto bodech byla celá akce konference TD jedinečná a s víkendem neporovnatelná. Sdružila odborníky, přednášející, posluchače a zástupce SVJ a BD, aby si vyměnili cenné informace a zkušenosti. Já osobně jsem se dozvěděla spoustu zajímavých skutečností a díky konceptu přednášek jsem si připadala jako zpátky na univerzitní půdě. I přes tyto skutečnosti jsem podobnost s víkendem našla. Po prvním náročném přednáškovém dni byl uspořádán společenský večer s živou hudbou. Vynikající jídlo a pití, zábavná a inteligentní společnost, poznání nových lidí a tancování na parketě.

A závěr? I přes jisté společné znaky konference TD nebyla jako klasický víkend. Byla to originální akce s poučením a zábavou. Akce, která jistě stojí za zopakování a já si ji rozhodně nenechám ujít!

Autorka: Martina Němcová, technická podpora konference