Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Důležitý zápas na půdě Holiday Inn

Jako již tradičně se 11. a 12. září konalo utkání nazvané Tepny domu. Účastníky tohoto klání byly 2 týmy. Na jedné straně pořadatelský osmičlenný tým a přednášející a na straně druhé pak několika násobně početnější tým posluchačů lačnících po nových informacích, novinkách ve vyhláškách a spoustě užitečných rad od odborníků z praxe.

Celé klání bylo zahájeno 11.9. Pořadatelský tým, který měl výhodu domácího prostředí, začal s tréninkem již v 10:00. Bylo nutné připravit pro zápas vše nutné: hřiště, kvalitní ozvučení, kamerový záznam, scénáře při poruchách, proslovy, materiály pro protihráčský tým a spoustu dalších věcí tak, aby měla oba týmy perfektní zázemí. Tento úkol, si myslím, byl velmi úspěšně naplněn. Již kolem 11:30 začali přicházet nedočkavý účastníci celého klání. Všichni byli nejdříve zaregistrováni a následně se šli připravit na své pozice na hlavní hřiště. Ve 13:00 tedy nic nebránilo tomu, aby celé klání začalo. A musím uznat, že vše běželo jako po másle. Balón plný informací byl předáván mezi jednotlivými přednášejícími a posluchači. Na tvářích všech byl vidět spokojený úsměv z probíhajícího velmi napínavého zápasu. V 18:30 odehrál poslední přednášející informacemi nabitý míč a zápas byl pro dnešní den dohrán. Posléze se všichni zúčastnění přesunuli do hotelové restaurace, kde se konal regenerační večírek, aby všichni načerpali síly na další den. Večer to byl velmi příjemný s kvalitním jídlem, pitím a tou nejlepší společností a kapelou.

Druhý den klání se odehrával v podobném duchu jako ten první, přednášející si s posluchači přehazovali míče plné myšlenek a znalostí a na všech bylo vidět, že jsou velmi spokojení s obsahem i realizací přednášek. Zápas druhého dne byl ukončen ve 12:00 vyhlášením výsledků, které na výsledkové tabuli hlásaly stav: REMÍZA. Po závěrečném slově kapitána pořadatelského týmu se oba týmy přesunuly na závěrečný oběd, kde se dořešila a prodiskutovala přednesená témata.

Toto dvoudenní klání hodnotím jako velmi kvalitní událost na úrovni s obrovským obsahem užitečných informací. A jak ukázal výsledek, tak oba týmy byly natolik spokojeny, že se rozhodli, že není poražených.

Autor: Ondra H., technická podpora konference